środa, 19 luty 2020 16:27

Instalacje fotowoltaiczne na Dolnym Śląsku

Modern Energy oferuje instalacje fotowoltaiczne osobom zamieszkującym Dolny Śląsk. Jeśli chcesz obniżyć rachunki za prąd zawsze, pomożemy Ci zaprojektować instalację na wymiar i dostarczamy je na Dolny Śląsk. Niezależnie od tego, czy mieszkasz we Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy, Jeleniej Górze, czy mniejszej miejscowości, zaprojektowaną instalację na wymiar dostarczymy i zamontujemy na Dolnym Śląsku pod wskazany adres.

Instalacja na mikrofalownikach

Mikrofalowniki znane są ze swoich właściwości efektywnej pracy nawet przy skomplikowanych dachach. Przeznaczone są szczególnie dla budynków z dużą ilością lukarn, kominów. Województwo dolnośląskie słynie z miast gdzie architektura jest trudna, takich jak Lądek-Zdrój, Kudowa-Zdrój, czy Duszniki-Zdrój, jednak nasze rozwiązania na mikroinwerterach są bardziej skuteczne niż tradycyjnerozwiązania i z pewnością dopasują się do budynków województwie dolnośląskie. Dzięki możliwości rozbudowy mikrofalowników możemy dowolnie konfigurować wielkość naszej elektrowni słonecznej. Działanie mikroinwerterów sprzyja pracy całego zestawu fotowoltaiki. Ze względu na to , iż generują bezpośrednio prąd naprzemienny są bezpieczniejsze. Należy jednak pamiętać, żeby przed decyzją o inwestycji w instalacje fotowoltaiczną przeanalizować rachunki za prąd jak również wziąć pod uwagę urządzenia, która mogą się pojawić w przyszłości. Klientom zamieszkującym województwo dolnośląskie oferujemy bezpłatny autyt i wycenę

Mikroinwerter

Obco brzmiące słowo mikroinwerter to urządzenie zmieniające prąd stały w zmienny. Elektrownie słoneczne oferujemy dla Klientów zamieszkujących Dolny Śląsk, są zamiennie nazywane instalacjami fotowoltaicznymi. Klienci z Dolnego Śląska, mogą korzystać z dotacji lokalnych np. Jelenia Góra, Wrocław, Legnica.

Mikrofalownik czy falownik centralny ?

Klientom zamieszkującym Dolny Śląsk również oferujemy instalacje zbudowane na inwerterach centralnych.. Oferowane przez nas rozwiązania są sprawdzone i posiadają pełną gwarancję. Firma Modern Energy siedzibę ma w Opolu, lecz instalujemy zestawy fotowoltaiczne dla klientów w całej Polsce, również tych zamieszkujących Dolny Śląsk.
Najpopularniejsze rozwiązania to panele monokrystaliczne o mocy od 300 Kwp do 380 Kwp. Mniej popularne , ale tańsze rozwiązania to panele polikrystaliczne. Wszystkie instalacje montowane są na konstrukcjach stalowych oraz aluminiowych. Na życzenie klienta przygotowujemy wizualizację oraz szacunkową prognozę produkcji prądu.

 

Ostatnio zmieniany środa, 19 luty 2020 16:31