środa, 19 luty 2020 16:38

Instalacje fotowoltaiczne we Wrocławiu

 Oferuje montaż oraz projekt instalacji fotowoltaicznych mieszkańcom miasta Wrocław i województwa dolnośląskiego. Nasza firma znajduje się w Opolu. Instalacje budujemy w oparciu o mikrofalowniki które mają zwykle dłuższą żywotność, ponieważ mikroinwertery są mniej obciążone. Najczęściej montujemy w takich miastach jak Wrocław, Opole, Poznań i Katowice, lecz jesteśmy również otwarci na współpracę z mieszkańcami pozostałych regionów kraju. Na wszystkie wykonane instalacje fotowoltaiczne, udzielamy gwarancji i świadczymy również usługi pogwarancyjne dla mieszkańców miasta Wrocław, Legnicy oraz innych polskich miejscowości.
Każda elektrownia słoneczna tworzona jest specjalnie na zamówienie Klienta, Po sporządzeniu audytu przygotowujemy y indywidualny kosztorys.. Jesteśmy specjalistami, dla których niestraszne są lukarny lub dachy kopertowe, dzięki technologii mikroinwerterów możemy zaproponować najnowsze rozwiązania. Zapewniamy projekt dostosowany do oczekiwań. A technologię dostosujemy i zamontujemy pod wskazanym adresem w mieście Wrocław i województwie dolnośląskim. W razie jakichkolwiek niedogodności poprawimy działanie instalacji w ramach gwarancji. Zachęcamy do kontaktu, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące budowy, działania, ceny oraz właściwości instalacji fotowoltaicznych i pracy mikroinwerterów – jesteśmy dostępni przez całą dobę i chętnie doradzimy wybór najlepszego produktu.

Możliwość rozbudowy - mikroinwertery umożliwiają łatwą rozbudowę poprzez dołożenie dodatkowych paneli. Nie jest to takie proste w wypadku falownika centralnego.